Teras Çatı Kapatma

Teras Çatı Kapatma; Teras kapamanın ana nedenlerinden birisi teras üzerine kışın yağan yağmur ve karın meydana gelen don olaylarıyla birlikte seramik ve derzlerde zarara yol açmasıdır. Buzlar eridiği anda terastan akan sular çatlaklardan konut içerisine girmektedir.

Bu olay evinizde sürekli bakım gerektirmekte, zemin kaplamaları ve duvar boyalarının yenilenmesi ve benzeri masrafları da beraberinde getirebilmektedir.

 

Teras kapatma bu sorunları sona erdirecektir. Teras kapatmanın bir diğer nedeni ise ısı kaybını önlemesidir. Daire üzerinin kapalı olması ve terasın çatı görevi görmesi ısıda ciddi bir tasarruf sağlayabilir.

Genel olarak son zamanların en çok tercih edilen hizmetlerinden biri olan teras kapatma sistemleri ile sizlere hizmet vermenin ayrıcalığını yaşıyoruz.

Özellikle kış aylarında terasın kullanılamaması birçok kişi için sorun teşkil etmekte ve yağışların açık alana zarar vermeside kaçınılmaz noktalardan biri doğrusu. Teraslarınıza yapılan sürgülü sistem Tamamen açılma imkanı vermesi sayesinde teşhirde ve kullanımda ferah ve geniş ortamlar sunar. Kayar kanatları sayesinde tamamen iç ve dış mekanlar arasında bütünlük sağlar.

Terasınızı evinizle bütün etmeye hazırmısınız. Bilindiği gibi kış mevsiminde mevsim şartlarında buzlanma ve su birikintisi oluşması teras kullanım alanını azaltmaktadır.

Yazın ise kuş pisliği insanı çileden çıkarır doğrusu uzmanlar grup olarak yeni nesil teras kapatma modellerimiz ile İstanbul geneline hizmet veriyoruz.

Teras Kapama Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası İçin; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72