Teras Şeffaf Su İzolasyonu

Teraslar için Şeffaf Su İzolasyonu: Yaz mevsiminin gelişi ile birlikte evlerin balkon ve terasları öncelikli yaşam alanları haline geldi. Seramik, granit seramik, granit, mermer gibi parlak malzemelerle kaplı teras ve balkonlarda su izolasyonu isteyenler için artık estetik kaybı ve mevcut kaplamayı kırmaya gerek olmaksızın su izolasyonunu sağlamak mümkün. Çünkü Kalekim?in yeni su izolasyon ürünü İzoPur Trans şeffaf dokusuyla her tür malzemenin üzerine uygulanabiliyor.

Yaz mevsiminin gelişi ile birlikte evlerin balkon ve terasları öncelikli yaşam alanları haline geldi. Seramik, granit seramik, granit, mermer gibi parlak malzemelerle kaplı teras ve balkonlarda su izolasyonu isteyenler için artık estetik kaybı ve mevcut kaplamayı kırmaya gerek olmaksızın su izolasyonunu sağlamak mümkün. Çünkü Kalekim?in yeni su izolasyon ürünü İzoPur Trans şeffaf dokusuyla her tür malzemenin üzerine uygulanabiliyor.

Seramik yapıştırıcı ve derz dolgu sektörünün lider markası Kalekim?in yeni şeffaf su izolasyon malzemesi İzoPur Trans ile her tür malzeme ile kaplı balkon ve teraslarda estetik bir kayba yol açmadan su izolasyonu sağlıyor. İzoPur Trans, şeffaf yapısı sayesinde seramik, granit, mermer gibi malzemelerle kaplı balkon ve terasların su izolasyonunda mükemmel sonuç veriyor. Ayrıca cam tuğla, doğal taş, ahşap ya da bambu yüzeylerin korunması ve izolasyonunda da kullanılıyor.

İzoPur Trans ile estetik kaybı olmaksızın su izolasyonu mümkün oluyor
Kolaylıkla uygulanabilen İzoPur Trans, UV ışınlarına karşı dayanlıklı olup sararmıyor. Suya ve dona dayanıklı olan İzoPur Trans, şeffaf ve elastik yapısı sayesinde uygulandığı yüzeye parlaklık kazandırıyor. İzoPur Trans sayesinde yüzeyler estetik görünümlerini koruyarak uzun ömürlü bir su izolasyonuna kavuşurken, aynı zamanda kolay temizlenebiliyor.

İzoPur Trans temiz ve kuru yüzeylere uygulandığında mükemmel sonuç veriyor. İzoPur Trans?ın cam, seramik gibi parlak yüzeylere uygulanmasından önce, yüzeylerin İzoPur Trans P ile temizlenmesi öneriliyor.

İzoPur Trans P, emici olmayan cam ve seramik yüzeylere mükemmel yapışma sağlıyor. İzoPur Trans P uygulandıktan birkaç saat sonra, İzoPur Trans işleminin gerçekleştirilmesi için elverişli bir ortam yaratıyor.

Asitler, alkaliler, deterjan, deniz suyu ve yağlara karşı yüksek dayanıklılığa sahip olan IzoPur Trans ile su izolasyon derdi bitiyor.

Teraslar için Şeffaf Su İzolasyonu Hakkında Detaylı Bilgi için Bize Ulaşabilirsiniz: 0216 487 00 61