Teras Sundurma Çatı

Teras Sundurma Çatı; Müstakil evinizin terasına sundurmamı yaptırmak istiyorsunuz? Albayrak Çatı Sistemleri ahşap sizlere en sağlıklı  sundurma çeşitleri ve uygulamaları ile hizmet vermektedir.

İşyeri, villa ve diğer yaşam alanlarınızın terasları için kolaylıkla uygulanabilen sundurma sistemleri binalarınızın estetik görünüşünü artırırken, değerini de yükselten ekonomik bir uygulamadır. Sundurma sistemlerimiz zevkinize uygun ince ve zarif hatlara sahiptir.

 

Diğer adi ?tek yüzeyli çatı? olan sundurma çatılar, yapımı kolay, ucuz maliyetli olup garaj, kömürlük ve bahçıvan odası gibi küçük açıklıklı yerlerde uygulanmaktadır. Bu çatılar ya tek bir bina çatısı olarak ya da bina duvarına dayalı eklenti çatısı olarak yapılabilmektedir.

Estetik kullanımı ile binalarınıza değer katar, yaşam alanlarınızı farklılaştırır. Dilerseniz zevkinize uygun farklı renklerde üretim yapılabilir.Sundurma sistemlerimiz teraslarınızda kötü hava şartlarından korumakla kalmaz, aynı zamanda sizin de yağmur, kar gibi olumsuz dış faktörlerden etkilenmenizi engeller.

Teras Sundurmaların daha büyük boyutlarda, bütün ön cepheyi kaplayan türlerine veranda denir. Sundurmalar yeterli genişlikte oldukları takdirde üst kat zemininde balkon olarak kullanılabilirler. Bu yapılar Hint mimarisinde önemli bir yer tutar.

 

Teras Sundurma Çatılar Hakkında Daha Fazlası İçin; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72