Teras Sundurma

Pratik Sundurma: Pratik sundurma kapı ve pencere önlerine proje gerektirmeden kolayca uygulanan estetik ve uzun ömürlü sundurmalardır. Hızlı montaj imkanı sayesinde çevreye rahatsızlık vermez. Pratik sundurmaların taşıyıcı ayakları sertleştirilmiş plastik ve metal olmak üzere iki modelde üretilmektedir. Fakat plastik zamanla U.V. ışınlarından ve kötü hava şartlarından olumsuz etkilenmekte ve ilerde taşıyıcılarda kırılma ve esneme gibi sorunlar oluşmaktadır. Metalden üretilen taşıyıcılarda bu tarz sorunlar yaşanmamaktadır. Metal taşıyıcı sundurmalar istenilen renk ve modelde imal edilebilmektedir. Dilerseniz metal sundurma taşıyıcısının üzerine firmanızın, apartmanınızın veya şirketinizin; isim, logo vs. opsiyonel olarak imal etmekteyiz.

Pratik Sundurmaların Üst Kapaması Polikarbonat, Cam ve Pleksi Olarak 3 Modelde Üretim Yapmaktayız. Uygulanacak Yer İçin En Uygun Kapama Malzemesi İçin Bizden Destek Alabilirsiniz.

Pratik Sundurma Görseleleri;

 Cam-pratik-sundurma-1 Cam-pratik-sundurma-2 Cam-pratik-sundurma-3
 polikarbon-pratik-sundurma polikarbon-pratik-sundurma-2 polikarbon-pratik-sundurma-3
 pratik-sundurma-1 pratik-sundurma-gorselleri2 pratik-sundurma-gorselleri4

 

Kapıönü Sundurma: Pratik Sundurma Sistemleri basit bir düzenekte üretilen tek yada çift kanat üzeri kapatmalardır. Genellikle taşıyıcı kanat üzerinde polikarbon yada cam kullanılmaktadır.  Aşağıda görselleri bulunan FOREST serisi cam sundurma (pratik sundurma) yıl sonuna kadar sadece 299.00 TL‘dir. Ürün hakkında daha fazla bilgi ve montaj fiyatlarını öğrenmek için 0216 487 00 61’den bize ulaşabilirsiniz.

FOREST Serisi Pratik Sundurma Modelleri 1;

pratik-cam-sundurma-1

FOREST Serisi Pratik Sundurma Modelleri 2;

pratik-cam-sundurma-2

FOREST Serisi Pratik Sundurma Modelleri 3;

pratik-cam-sundurma-3

Teras Sundurma Modelleri; Teras Sundurma, bir kapı ya da herhangi bir geçitin dış girişine çatı olacak biçimde, girişi yağmur, güneş vb. etmenlerden korumak amacıyla arkası duvara verilen yapıdır. Bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterebilecek pek çok sundurma tipi bulunur.Yapıların dış cephelerinde bulunan sundurmalar yerle temassız olabileceği gibi parmaklık, ince duvarlar vb. ögelerle desteklenebilir. Sundurmaların altındaki zemin yer ile aynı hizada olabilir ya da birkaç basamaklık merdiven ile çıkılabilir. En az bir kişinin rahatlıkla içinde durabileceği boyutlarda inşa edilir.

teras-sundurma-gorselleri1

Teras Sundurmaların daha büyük boyutlarda, bütün ön cepheyi kaplayan türlerine veranda denir. Sundurmalar yeterli genişlikte oldukları takdirde üst kat zemininde balkon olarak kullanılabilirler. Bu yapılar Hint mimarisinde önemli bir yer tutar.

teras-sundurma-gorselleri2

Müstakil evinizin terasınıza  sundurma mı yaptırmak istiyorsunuz? Albayrak Çatı Sistemleri ahşap sizlere en sağlıklı ahşap sundurma çeşitleri ve uygulamaları ile hizmet vermektedir. Albayrak Yapı olarak sundurma alanında kullandığımız 1 sınıf malzemeler ve tecrübeli ekiplerimiz sayesinde gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Başarılarımızı referans ya da uygulamalarımız kısmından görebilirsiniz.

teras-sundurma-gorselleri3

Teras Sundurma Çatı Modelleri Kapı Önü Sundurma Çatı fiyati …… TL ‘ Dir.
Teras Sundurma Çatı Modelleri Kapı Önü Sundurma Çatı Sektöründe piyasada En iyisi olduğumuzdan Şüpheniz olmasın.
Zaten paylaşmış olduğumuz görsellerimizde Yapmış Olduğumuz işlerimiz mevcuttur inceleyip Kontrol edebilirsiniz.Alanım Dar İstediğim olmaz gibi şüphelerde bulunmayın Önemli olan alan değil alanı etkili kullanmakta.Çatı sektöründe İddamız büyük!
Eğer Sizde Mekanınızda, Evinizde Sıcak ve Estetik Bir Ortam Yaratmak İstiyorsanız.
Gelin sizde Albarak Yapı’ya Teslim Edin ve Kusursuz Bir Sonuç için beklemede kalın.

 

Teras Sundurma Çatı Modelleri Kapı Önü Sundurma Çatı
Hakkında Daha Fazlası İçin; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72