Teras Yalıtımı

Teras Yalıtımı: Bir binanın en kritik bölümlerinden biri de çatısı. Hatalı bir çatı, sadece bakım masraflarını değil, uzun dönem binanın sağlamlığına yönelik sorunları da beraberinde getiriyor. Çatıları koruyan Coniroof sistemler her türlü yeni ve eski çatılarda uygulanabiliyor. Gelişmiş poliüretan teknolojisi ile tamamen su geçirmiyor, yekpare membranlar ve yüksek elastikiyete sahip derzsiz sistemler yaratılabiliyor.


Ankara Noterler Birliği

Bir binanın en kritik bölümlerinden biri de çatısı. Hatalı bir çatı, sadece bakım masraflarını değil, uzun dönem binanın sağlamlığına yönelik sorunları da beraberinde getiriyor. Çatıları koruyan Coniroof sistemler her türlü yeni ve eski çatılarda uygulanabiliyor. Gelişmiş poliüretan teknolojisi ile tamamen su geçirmiyor, yekpare membranlar ve yüksek elastikiyete sahip derzsiz sistemler yaratılabiliyor.


Kanyon

Kullanım Yerleri
? UV’ye açık teraslarda,
? Taşkın havuzların su izolasyonunda,
? Göletlerde,
? Toprağa dayalı, temel, teras ve perde izolasyonunda,
? Araç trafiğine açık mekanlarda (açık otopark),
? Makine ekipmanlarının çok olduğu teraslarda,
? Betonarma yapıların her türlü izolasyonunda,
? Trapez çatılarda.


Eren Holding

Teknik Özellikler
? % 400 elastikiyet,
? Ekyeri, kaynak yeri, bindirme yeri olmaması, yekpare bir sistem olarak çalışabilmesi,
? Uygun astar ile her türlü yüzeye yapışması (ahşap, metal, trapez sac, alüminyum, boyalı sac),
? Yüksek çatlak köprüleme,
? %100 yapışma,
? Dilatasyonları direkt geçebilme,
? 15-20 sn sonra ilk kürünü alıp, üzerine çıkabilmeye izin vermesi,
? Bitki kökü dayanımı (FLL sertifikalı).


İstinye Park Çatısı

Püskürtme Poliüretan Yalıtım Sistemleri
İki bileşenli özel sprey makinesiyle uygulanan, yüksek mekanik mukavemetlere sahip, ek ve kaynak yeri olmayan, %400 elastik izolasyon kaplama sistemi. -40°C? ye kadar esnekliğini kaybetmeyen, 200°C ?ye kadar kısa süreli sıcaklıklara dayanıklı, 4 mm?ye kadar çatlak kapama (crack bridging) özelliği olan, inşaat derzlerindeki su yalıtımını sağlayan, su göllenmelerinden etkilenmeyen, buhar difüzyonuna izin veren, kenar, köşe, süzgeç detaylarını yekpare olarak çözen, sealer kulanıldığında üzerine başka kaplama yapılmasına gerek olmayan izolasyon ve kaplama malzemesi.


Hisar Hastanesi Helikopter Pisti

Coniroof Yalıtım Sistemleri
İki bileşenli poliüretan malzemesi ile püskürtülerek uygulanan, temel, havuz, kaplama altı, UV’ye açık teraslarda kullanılan izolasyon sistemi. Süzgeç kenarları, duvar dönüşlerinde yekpare çözümler sunuyor.

Düşey yüzeylerde de uygulanabilen her türlü karışık detayları tek parça olarak çözen Coniroof Sistemi?nin serilerek uygulanan geleneksel izolasyon sistemlerinin tersine ek, derz, kaynak yeri gibi zayıf noktaları yok.


Abdi İbrahim Yeşil Çatı

Yeşil Çatı Detayları
Coniroof Sistemi ile ağaçlandırılmış çatıların bile izolasyonu yapılabiliyor. DIN 4062?ye uygun kök dayanımına sahip. Bu sebeple teras, iç ve dış çevre düzenlemelerine de uygun. Bitki kökleri ile direk temasta herhangi bir sorun yaratmayan Coniroof Sistemi, kök bariyeri ihtiyacını ortadan kaldırıyor, böylece zaman ve maliyette tasarruf sağlanıyor.


Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Otoparkı

Conideck Otopark Yalıtım ve Kaplama Sistemleri
Otoparklar, yağ, asit ve karbonhidrat gibi agresif kimyasallara maruz kalıyor. Özellikle en riskli yüzey teras katları. Bu katlar yapıda yağlar ve asitlere maruz kaldığı gibi UV ışınlarının da doğrudan etkisi altında kalıyor. Dolayısıyla tüm bu zararlı etkileri karşılayabilen, ağır yüklere ve UV?ye dayanıklı, elastomerik izolasyon sistemlerine ihtiyaç duyuluyor. Sistem, iki bileşenli poliüretan malzemesi ile püskürtülerek yalıtım katmanı yapılıyor. Üzerine aşınma katmanı ve UV’ye dayanım boya uygulaması yapılarak sistem tamamlanıyor. Bu sayede, üstüne herhangi bir koruyucu gerektirmeksizin insan ve araç trafiğine açık teraslarda uzun yıllar sorunsuz kullanılabiliyor.

Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilkirsiniz: 0216 487 00 61